Klaudia Wiśniewska

Klaudia 3 lata temu ukończyła studia na Wydziale Chemicznym Politechniki  Gdańskiej uzyskując  tytuł magistra inżyniera, kierunek: technologia chemiczna. Podczas zajęć  stawia nacisk na praktykę, rozwiązywanie zadań, aby ,,nie uczyć się na pamięć”, a przede wszystkim zrozumieć chemię.

Prywatnie miłośniczka  podróży, kuchni świata, biegania.

Piotr Michalak

Piotr to 29-letni matematyk. Ukończył studia magisterskie z matematyki z wyróżnieniem na Politechnice Gdańskiej. Przez ostatnie pięć lat poświęcił się prowadzeniu zajęć dla studentów na Uniwersytecie Morskim w Gdyni, gdzie prowadził zajęcia z matematyki oraz komputerowego wspomagania procesów decyzyjnych. Jego podejście do dydaktyki opiera się na dogłębnym zrozumieniu zagadnień matematycznych oraz dostosowaniu metody nauczania do indywidualnych potrzeb i zdolności ucznia. Piotr jest nie tylko matematykiem, ale także pasjonatem technologii informacyjnych, co dodaje nowego wymiaru do jego podejścia edukacyjnego. Poza pracą, uwielbia podróże i żeglarstwo, a jego zainteresowania obejmują obszary takie jak geopolityka, astrofizyka, neurobiologia i sztuczna inteligencja. Uwielbia grać w gry planszowe i planuje stworzenie swojej własnej.
 

Magdalena Czapa

Pani Magdalena jest nauczycielem języka angielskiego z 20 letnim doświadczeniem w pracy w państwowych oraz niepublicznych szkołach podstawowych i średnich. Poza pełnymi kwalifikacjami do nauczania języka angielskiego, ma również wykształcenie psychologiczne magisterskie, niezwykle pomocne w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jest również certyfikowanym tutorem z 6 letnim doświadczeniem w pracy tutorskiej oraz trenerem TUS. Praca P. Magdy jest jej pasją. To co co ją najbardziej w niej fascynuje to wejście w świat młodych ludzi, poznawanie ich możliwości, wrażliwości i pasji oraz wspólne poszukiwanie wiedzy i budowanie kompetencji językowych i społecznych niezbędnych w nowoczesnym świecie.

Bartosz Kamedulski

Pan Bartosz to 30-letni uzdolniony i bardzo dobrze wykształcony matematyk. Maturę z matematyki na obu poziomach zdał na 100%. Tytuł magistra matematyki na Politechnice Gdańskiej uzyskał z wyróżnieniem, a w roku 2023 obronił doktorat na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie pracuje na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Od kilku lat prowadzi ćwiczenia z matematyki dla studentów oraz zajęcia powtórkowe przed maturami. Pan Bartosz w naszej akademii będzie prowadził zajęcia przygotowujące do matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym, a także pomoże przy nauce bieżącej w szkole średniej. Zna ten materiał bardzo dobrze i dokłada starań, aby jego uczniowie rozpoznawali różne ścieżki rozwiązania danego zadania i wybierali tę, która jest dla nich najbardziej intuicyjna. 

 

Janina Ewa Rudnik

Założycielka Akademii Matematycznej Sigma School. Nauczyciel z 24 letnim stażem pracy. Pracowała wiele lat w szkole podstawowej jako nauczyciel matematyki i informatyki. Przez 3 lata pełniła funkcję wicedyrektora szkoły, lecz zrezygnowała, bo jak twierdzi jej miejsce jest przy uczniu. Od września 2023 nauczyciel matematyki w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni.  

Pani Janina w akademii będzie prowadziła zajęcia grupowe i indywidualne głownie z uczniami szkoły podstawowej. W tej dziedzinie czuje się jak ryba w wodzie. Uczestniczyła między innymi w projektach " Superkoderzy", "CMI", "Mpotęga". Jest autorką i realizatorką wielu zajęć dla dzieci takich jak: "Kuchenne rewolucje z matematyką za Pan Brat", "Matematyczna kawiarenka", "Matematyczny Escape-Room". 

Prywatnie miłośniczka gór, biegania, Nordic Walking.

 

O nas

 

Akademia Matematyki Sigma School została założona przez mgr Janinę Ewę Rudnik, nauczyciela matematyki i informatyki z 24 letnim stażem pracy w szkole.

Głównym celem akademii jest nauczanie z pasją oraz nauczanie w sposób łatwo przyswajalny dla każdego ucznia. Dobre przygotowanie matematyczne jest niezbędne na wszystkich studiach technicznych oraz na studiach ekonomicznych.

Nasze kursy prowadzone są w grupach 4-8 osobowych,  co zwiększa jakość i  efektywność nauczania w stosunku do szkół publicznych.

Na zajęciach uczymy czytania ze zrozumieniem oraz logicznego myślenia, co jest podstawą dobrego zrozumienia matematyki. Cykliczność spotkań pozwala naszym uczniom solidnie i gruntownie opanować cały materiał, wymagany podczas egzaminu.

zalety sigma school:

Małe grupy

 

Egzamin bez stresu

 

Jedyna szkoła matematyczna na osiedlu Chwarzno-Wiczlino

 

Wykwalifikowana kadra

 

Przyjazna atmosfera

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.